Historie kempu Baldi

Autokemp Baldi provozují manželé Jiří a Miluška Balákovi již od roku 2004. Tedy od roku kdy byl milostiv a nakloněn úřední šiml. Jak to už tak bývá: “co si sami neuděláte, tak to nemáte”.
Autokemp začali budovat od začátku již v roce 2001 na zelené louce. Přesněji na neudržovaném poli, které se po revolučním období nechalo spustnout tak, že jen šílenec zde začal něco budovat a podnikat.
Takže těmi pravými šílenci se stali manželé Balákovi, ještě plni elánu a plánů do budoucna. To ale ještě netušili, že toto místo je snad zakleté pro úředního šimla, protože cokoliv se zde mělo úředně povolit, tak to bylo nehorázné čekací období s honbou za nesmyslnými úředními razítky, které otevření kempu neustále oddalovaly a také pojídali finance, které měly sloužit na vybudování nového areálu.

To, že čtete tyto řádky znamená, že se nám podařilo vše co jsme chtěli a Autokemp je pro Vás otevřen. Samozřejmě, že areál se buduje a budovat bude průběžně, tak aby během příštích několika let vyhovoval i náročnějším požadavkům našich hostů z ČR a Evropy.

Ocenění Kemp roku 2013, 2014
Kemp roku diplomlogo-camp-roku-2014